معرفی میلگرد فایکو

معرفی و اطلاعات درباره قیمت میلگرد فایکو

فایکو”فولاد البرز ایرانیان” از دیگر کارخانجات تولید میلگرد در ایران است. تولیدات این مجموعه محصولات فولادی بوده که یکی از محصولات برجسته این کارخانه که مورد توجه مجریان طرحهای عمرانی نیز می باشد، میلگرد فایکو FAICO نام دارد. ظرفیت تولید این کارخانه به 1 میلیون تن در سال میرسد.

میلگرد فایکو دارای استاندارد ملی INSO3132 و استاندارد های بین المللی ASTM A615، A615M،DIN488، JISG3112 می باشد.

محصولات کارخانه فولاد البرز ایرانیان فایکو

از تولیدات کارخانه فولاد البرز ایرانیان فایکو  : تیرآهن ، نبشی ، ناودانی ، میلگرد ، میلگرد آجدار میباشد.

 

مشخصات محصولات کارخانه فولاد البرز ایرانیان فایکو :

 

1 : تیرآهن فولاد البرز ایرانیان فایکو : تیرآهن 14 ، تیرآهن 16 ، تیرآهن 18 ، تیرآهن 20 ، تیرآهن 22 ، تیرآهن 24

قیمت آهن آلات

2 : نبشی فولاد البرز ایرانیان فایکو : نبشی 10

3 : ناودانی فولاد البرز ایرانیان فایکو : ناودانی 14 ، ناودانی 16 ، ناودانی 18 ، ناودانی 20

4 : میلگرد آجدار فولاد البرز ایرانیان فایکو : میلگرد 10 آجدار ، میلگرد 12 آجدار ، میلگرد 14 آجدار ، میلگرد 16 آجدار ، میلگرد 18آجدار ، میلگرد 20 آجدار ، میلگرد 22 آجدار ، میلگرد 25 آجدار ، میلگرد 28 آجدار ، میلگرد 32 آجدار

میلگرد فایکو

از آنجا که شرکت فولاد البرز ایرانیان که در صنعت فولاد ایران با نام تجاری فایکو شناخته می شود.

در زمینه تولید گرم انواع مقاطع فولادی اعم از ناودانی فایکو ، نبشی فایکو ، تیرآهن فایکو ، میلگرد فایکو با اشکال، ابعاد و مشخصات متنوع، مشغول به فعالیت می باشد.

قیمت میلگرد فایکو

از آنجا که کیفیت میلگرد فایکو و سایر محصولات تولید شده در شرکت فایکو بالا می باشد.

برای اطلاع از آخرین قیمت میلگرد فایکو و سایر محصولات این شرکت، از قیمت میلگرد فایکو می توانید با کارشناسان سامانه آهن در ارتباط باشید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما بگذارند.

اولین عامل تعیین کننده قیمت میلگرد اندازه های ابعادی آن یعنی طول و ضخامت آن است.  تاثیر این دو عامل بر روی قیمت یکسان نمی باشد و اغلب تأثیر ضخامت کمتر از طول است. از طرف دیگر، طول و قیمت نیز با یکدیگر رابطه مستقیمی ندارند و معمولا با افزایش طول، قیمت به میزان کمتری افزایش می یابد. اما مهمترین عامل تعیین کننده قیمت میلگرد، قیمت ماده اولیه آن یعنی فولاد خام است و به همین دلیل قیمت میلگرد در شهرهای مختلف و در فروشگاههای مختلف سطح بازار با هم تقریبا برابر است.

 

کیفیت میلگرد فایکو

فاکتور تأثیر گذر دیگر، پوشش دادن میلگرد با پوشش آپوکسی است که باعث افزایش قیمت می شود. این پوشش برای افزایش مقاومت میلگرد در برابر خوردگی در محیط های خورنده مانند دریا می باشد، به شرطی که پوشش هیچ گونه ناپیوستگی و ترک و شکافی نداشته باشد. زیرا وجود شکاف و ترک در پوشش آپوکسی، میلگرد را در معرض خوردگی قرار می دهد. خرید یک تن میلگرد به صورت عمده اغلب نسبت به خرید همان یک تن به صورت شاخه ای، مقرون به صرفه تر خواهد بود.

عامل دیگری که تاثیر زیادی بر قیمت میلگرد دارد، نوسانات بازار فولاد است. که در کنار قیمت فولاد خام قرار میگیرد و یکی ار مهم ترین عوامل تعین کننده قیمت میلگرد می باشد. که می تواند باعث تغییر قیمت از روزی به روز دیگر شود و در بعضی مواقع نوسانات قیمت به اندازه ای زیاد است که به خریداران گفته می شود قیمت اعلام شده به آنها فقط برای 1 ساعت اعتبار دارد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا