شرکت سهامی فولاد کوهپایه

کارخانه مقاطع سبک و نیمه سنگین فولادی شرکت سهامی فولاد کوهپایه در ۳۵ کیلومتری شرق اصفهان، حد فاصل اصفهان و نائین و در شهرک صنعتی شرق (سگزی) در زمینی به مساحت ۳۲ هکتار با زیربنای صنعتی بالغ بر ۱۷ هکتار تأسیس شده است.
مراحل طراحی و ساخت کارخانه فولاد کوهپایه از سال ۱۳۷۹ با هدف تولید مقاطع فولادی به روش نورد گرم آغاز و در سال ۱۳۸۲ به بهره برداری رسید.

قیمت تیرآهن

محصولات این کارخانه

  • نبشی (بال مساوی و نامساوی)
  • ناودانی
  • سپری
  • تسمه
  • چهار گوش 
  • ریل جرثقیل در ابعاد و ضخامت های گوناگون می باشد.

این شرکت دارای استاندارد های ملی ایران به شماره های ۱۳۹۶۸ برای انواع نبشی و شماره ۴۴۷۷ برای ناودانی و نیز دارای گواهینامه مدیریت کیفیت ISO ۹۰۰۱-۲۰۱۵ می باشد.
مهم ترین ویژگی این کارخانه تضمین کیفیت محصولات ذکر شده مطابق با استاندارد و مشخصات خالص مورد نظر مشتری می باشد.

این عمل توسط تکنولوژی برتر استفاده شده در خط تولید و کنترل کیفیت بسیار قوی بر تمام مراحل تولید از مرحله تأمین مواد اولیه تا بارگیری محصول نهایی میسر می باشد.

 

تولیدات فولاد کوهپایه


این شرکت در سبد تولیدی خود انواع متفاوتی از محصولات فولادی مانند میلگرد، تسمه، نبشی، ناودانی بال مساوی و بال غیر مساوی، چهارگوش و سپری را دارا می باشد.

قیمت آهن آلات

در ادامه به ذکر خصوصیات و ویژگی های این محصولات  می پردازیم.

نبشی فولادی و تسمه فولادی

شرکت فولاد کوهپایه تنها تولید کننده نبشی ریز به صورت صنعتی و استاندارد می باشد.

 همچنین این شرکت قابلیت تولید تسمه های فولادی فابریک جهت استفاده در ساخت پله های فلزی، گریتینگ(صفحات مشبک) فلزی، مبلمان و فرفورژه، درب های آکاردئونی و… را داراست.

از ویژگی های نبشی و تسمه فولادی شرکت فولاد کوهپایه می توان:

  • به تنوع در ضخامت جهت مصارف مختلف
  • نرمی و انعطاف پذیری محصول با استفاده از فولاد ST۳۷
  • مشخصات ابعادی مطابق با استاندارد
  • صافی بسیار بالا در طول محصول (حداکثر ۲,۴ سانتی متر در طول ۶ متر) و طول رایج ۶ متر و یا طول دلخواه به درخواست مشتری اشاره کرد.

ناودانی


فولاد کوهپایه تنها تولید کننده ناودانی در سایز های ۴۰،۳۰ و ۵۰ با استانداردی مشابه استاندارد های اروپایی، می باشد.

سپری

سپری مقطعی یکی دیگر از محصولات شرکت فولاد کوهپایه است که با شکل ظاهری T می باشد. اکثر این محصول در ساخت درب و پنجره های گوناگون به کار برده می شود. و به طور کلی در ساختمان سازی و صنعت مورد استفاه قرار می گیرد.

 

ریل چهار پهلو

شرکت فولاد کوهپایه قابلیت تولید انواع ریل چهار پهلو، جهت استفاده در صنایع جرثقیل سازی، حمل و نقل و… را داراست.

از ویژگی های ریل چهار پهلو شرکت فولاد کوهپایه می توان به قابلیت ارائه به صورت فارسی بر شده و یا معمولی (به درخواست مشتری)، کیفیت فولاد ۵SP یا ST۵۲  (به در خواست مشتری)، طول رایج ۶ متر و یا طول دلخواه (به درخواست مشتری)،  مشخصات ابعادی مطابق با استاندارد و صافی بسیار بالا در طول محصول اشاره کرد.

فروش محصولات فولاد کوهپایه

فولاد کوهپایه یک شرکت سهامی خاص با شماره ثبت 47384 است. برای خرید میلگرد این شرکت می‌توان به صورت مستقیم درخواست خرید را برای مدیریت فروش شرکت سهامی فولاد کوهپایه ارسال کرد. یا به یک کارگزار بورس مراجعه کرده و از این طریق هماهنگی‌ های لازم برای خرید محصول را انجام داد.

اعضای هیأت مدیره فولاد کوهپایه

مهدی تمدن دلال رئیس هیأت مدیره فولاد کوهپایه می باشد. خشایار تمدن نایب رئیس هیأت مدیره است.  اعضای هیأت مدیره را نیز بردیا تمدن دلال، منوچهر انوری زاده نائینی تشکیل می دهند.

فرآیند کنترل کیفیت محصولات صنایع فولاد کوهپایه

در مراحل ابتدایی کنترل کیفیت مواد اولیه و قطعات دیگر پیش از تولید و همچنین در مراحل بستر خنک کن، قیچی سردبر و بسته بندی، کنترل های لازم، توسط اپراتورهای حرفه ای و نیز توسط ابزارهای دقیق انجام می پذیرد.

پس از تولید، جهت انجام تست های مکانیکی و شیمیایی، از هر ۵۰ تن محصول نهایی، یک قطعه به عنوان نمونه، به آزمایشگاه کارخانه ارسال می شود.

تعداد دفعات این تست می تواند توسط مشتری تعیین شده و افزایش پیدا کند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا