موضوعات داغ

گزارش تصویری | دومین نشست فولادیم

دومین نشست تجار، کارخانجات و مصرف کنندگان آهن ایران موسوم به فولادیم در تاریخ 5 آبان در هتل اوین تهران برگزار شد.

گزارش تصویری دومین نشست فولادیم

دومین نشست تجار، کارخانجات و مصرف کنندگان آهن ایران موسوم به فولادیم در تاریخ 5 آبان در هتل اوین تهران برگزار شد.

فولادیم به عنوان اولین نشست مصرف‌کنندگان و فروشندگان آهن ایران، سعی بر آن دارد که با کمک شرکت‌ها و بنگاه‌های فعال مطرح ایران، در برقراری ارتباط بین اکوسیستم نقش فعال داشته باشد.

دومین رویداد فولادیم در تاریخ 5 آبان در هتل اوین تهران برگزار شد.

در این نشست کارخانجات فولادی از جمله کارخانجات امیرکبیر، ورق امیر کبیر، ورق گیلان و سمنان، ورق خودرو، فولاد غرب آسیا و همچنین از کارخانجات قوطی و پروفیل، کارخانجات مهر سهند، کارخانه پروفیل یزد، آریا دلیجان اصفهان و قوطی پروفیل تهران شرق حضور پیدا کردند.

مهمانان دیگر این نشست نیز تعداد زیادی از تجار و دفاتر بازرگانی و از مصرف کنندگان نیز کارخانجات پاکشوما، فیلور، پلار و… در این جمع بودند.

که در زیر گزارش تصویری این رویداد قابل ملاحظه است:

قیمت آهن آلات

فولادیم کاری از مجموعه سامانه آهن است، سامانه آهن با تیمی جوان و با انگیزه برای تسهیل و هوشمند سازی بازار آهن ایران تلاش می کند.

سامانه آهن در تلاش است تا امکاناتی را برای خریداران آهن که قصد خرید آهن آلاتی مانند ورق، تیرآهن ، میلگرد و … دارند مهیا کند تا این عزیزان به راحتی بتواند قیمت آهن آلات و آهن فروشی هایی مختلف در سرتاسر کشور را مقایسه کرده و بهترین خرید را داشته باشند.

این طرح فرصت بسیار خوبی برای خرید و فروش آهن است، به همین دلیل آهن فروشان سراسر ایران میتوانند از این فرصت استثنایی استفاده کرده و در سایت سامانه آهن موجودی آهن و قیمت بار آهن خود را اعلام کنند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا